Charles River

Charles River Laboratories,1947’de kurulan 12 ülkede 8.500 çalışanı ile hizmet veren bir Amerikan şirketidir. Şirket, Inc. farmasötik, mikrobiyoloji, medikal aletler ve biyoteknoloji sektörlerinde, pre-klinik ve klinik laboratuvar servislerinde uzmanlaşmıştır.

Charles River

Evonik

Evonik, kökleri 19. Yüzyılın ilk yarısına kadar dayanan bir Alman şirketidir. Lider kimya şirketlerinden biri olan Evonik, dünya çapında 33,000'den fazla çalışanı ile senede yaklaşık 13.6 milyar Euro ciro yapmaktadır.

Evonik

Dolder AG

Dolder AG, 1898'de kurulan köklü bir İsviçre şirketidir. Şirket, kimya, ilaç, plastik ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren üreticiler için gerekli olan, hammadde ve katkı malzemelerinin uluslararası çapta dağıtımını ve tedarikçiliğini yapmaktadır.

Dolder

Pharmazell

PharmaZell, 1947’de Almanya’da kurulan, orjinal ve generik ilaç endüstrileri için formül geliştirme ve nizami belge servisleri sağlayan, bir farmatötik aktif bileşen (API) geliştirme ve üretim şirketidir.

Pharmazell

Siegfried

Siegfried, 140 yıllık geçmişe sahip köklü bir İsviçre şirketidir. Şirket, ilaç sektöründe faaliyet gösteren iş ortakları için, hammadde, ürün geliştirme, tescil, paketleme ve lojistik hizmetlerini sağlamaktadır.

Siegfried